Λογικές και τολμηρές προτάσεις Print E-mail
Written by valuebet
Sunday, 17 February 2019 12:53

Αρκετά ενδιαφέρον και το πρόγραμμα της Κυριακής από το οποίο απουσιάζουν τα άχαστα σημεία όμως αρκετά πρωταθλήματα δίνουν σημεία με ικανοποιητικές αποδόσεις. Στο  ντέρμπι Ολυμπιακού-ΑΕΚ θα προτείνουμε το 2-3 γκολ και το gg , ο άσσος του 1.80 είναι χαμηλός αφού οι ερυθρόλευκοι έχουν και τη ρεβάνς με την Κίεβο μπροστά τους.

Τις εκπλήξεις θα τις προτείνουμε από τις Γκρόνιγκεν, Τουλούζ, Σιόν, Ντε Γκραάφτσαπ, Τορίνο και Σεντ Ετιέν. Εκτός κλίματος το 1.15 της Ρεάλ έστω και αν μετά την ήττα από τη Σοσιεδάδ μετράει 5 σερί νίκες. Η Χιρόνα είναι στα κάτω της αλλά θα το προσπαθήσει και έχει αξία η κόντρα στα χάντικαπ και στο ημίχρονο. Την κόντρα στο ημίχρονο θα την προτείνουμε και από τη Λεβερκούζεν και πληρώνει καλά το διπλό της Γκλάντμπαχ.

Λογικές επιλογές οι νίκες της Γουλβς στο κύπελλο, της Λάρισας, της Καέν, της Ουντινέζε και της Βιγιαρεάλ. Οι ισοπαλίες προτείνονται στα ματς της Έμπολι, της Τζένοα και της Ρεμς. Στο αυριανό πρόγραμμα θα προτείνουμε τις νίκες του ΟΦΗ, της Χαποέλ Μπιρ Σεβά , την ισοπαλία της Ουέσκα και στο ντέρμπι κυπέλλου Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουν. τον άσσο και το gg.

Δεν θα ανέβουν προτάσεις στα ταμεία και τα συστήματα. Η επόμενη ενημέρωση θα γίνει στις 6 το απόγευμα της Τρίτης.

Last Updated on Sunday, 17 February 2019 13:10