Written by valuebet
Wednesday, 30 January 2019 02:38
Tuesday, 29 January 2019 20:40

Καλησπέρα σας
Μεγάλο το ενδιαφέρον του σημερινού προγράμματος με Πρέμιερ Αγγλίας , ιταλικό και ισπανικό κύπελλο και το πρωτάθλημα της Πορτογαλίας. Θα προτείνουμε τις κόντρες στα ημίχρονα  στα φαβορί Άρσεναλ, Μάντσεστερ Γιουν και Μάντσεστερ Σίτι κυρίως στην ισοπαλία. Προβάδισμα θα δώσουμε στις νίκες της Άρσεναλ, της Φούλαμ, της Γουλβς, της Μονακό στον ημιτελικό του Λιγκ Καπ και της Βαλένθια.

Ικανοποιητικό το 3.40 της Μίλαν στο παιχνίδι κυπέλλου με τη Νάπολι ενώ θα προτείνουμε εδώ και ένα μεγάλο σκορ αλλά και το 1.80 του gg. Στο Βαλένθια-Χετάφε θα προτείνουμε τον άσσο και το over 3.5. Τις εκπλήξεις θα τις προτείνουμε από τις Χάντερσφιλντ, Νιουκάστλ και Σάντα Κλάρα.

Δεν θα ανέβουν προτάσεις στα ταμεία και τα συστήματα λόγω τεχνικών προβλημάτων. Η επόμενη ενημέρωση θα γίνει αργά το βράδυ με το πρόγραμμα του επόμενου διημέρου.

Σωστές προτάσεις

Πετυχημένες στο σύνολο τους οι προτάσεις του valuebet στο πρόγραμμα της Τρίτης που ανέβηκαν με καθυστέρηση λόγω των αιφνίδιων τεχνικών προβλημάτων που αντιμετωπίσαμε το τελευταίο τετραήμερο ενώ δεν ενημερώθηκαν τα ταμεία και τα συστήματα.

Μεταξύ άλλων προτάθηκε η μεγάλη έκπληξη από τη Νιουκάστλ που κέρδισε με ανατροπή την Μάντσεστερ Σίτι , τελικά το 5-0 επί της Μπέρνλι της ομάδας του Γκουαρδιόλα στο κύπελλο έγινε επειδή οι φιλοξενούμενοι τα παράτησαν μετά το 2-0 ενόψει του γειτονικού Όλντ Τράφορντ ενώ και η Μίλαν επιβεβαίωσε το ελκυστικό 3.40 με 2-0 από ημίχρονο και η Βαλένθια στις καθυστερήσεις δικαίωσε την πρόβλεψη για άσσο και over 3.5.

Το πρόγραμμα της Τετάρτης

Πολλές υποσχέσεις δίνει το πρόγραμμα της Τετάρτης σε όλες τις κατηγορίες αποδόσεων.Στο ελληνικό πρωτάθλημα είναι ισχυρά φαβορί ο Ολυμπιακός και ο ΠΑΟΚ ενώ και η Λαμία λογικά κερδίζει τον εκτός κλίματος Απόλλωνα Σμύρνης. Αμφίρροπες και αναμετρήσεις του Πανιωνίου με τον Αστέρα Τρίπολης και του Παναιτωλικού με τον Παναθηναϊκό στις οποίες οι ισοπαλίες έχουν αυξημένες πιθανότητες. Στα ειδικά στοιχήματα αξίζει το gg του Ολυμπιακού αλλά και η κόντρα στο ημίχρονο ενώ στον αγώνα της Τούμπας αξίζει η απόδοση του 2-3 γκολ.

Πτωτικά Τότεναμ και Τσέλσι
Στην Πρέμιερ η Λίβερπουλ με ανεβασμένη ψυχολογία μετά την ήττα της Μάντσεστερ Σίτι φιλοξενεί την  ασταθή αλλά και επικίνδυνη στη μέρα της Λέστερ, και δέχτηκαν πιέσεις στο ταμπλό η Τότεναμ και η Τσέλσι ενώ σε σωστή τιμή παίζει και η Σαουθάμπτον που έχει  μεγαλύτερο κίνητρο.

Η κόντρα στην Μπαρτσελόνα
Στο ισπανικό κύπελλο υπάρχει αξία στο 10.00 του διπλού της Σεβίλλης , κέρδισε με 2-0 στον πρώτο αγώνα την Μπαρτσελόνα ενώ και το gg του 1.70 χαρακτηρίζεται αρκετά ικανοποιητικό. Λογικό το προβάδισμα της Μπέτις στη ρεβάνς του 1-1 με την Εσπανιόλ ενώ σε αναμέτρηση του Σαμπιονά δέχθηκε πιέσεις το διπλό της Σεντ Ετιέν που υποχωρεί στο ικανοποιητικό 2.60.
Η επόμενη ενημέρωση θα γίνει στις 6 το απόγευμα μαζί με τις προτάσεις στα ταμεία και τα συστήματα για το πρόγραμμα της Τετάρτης αλλά και της Πέμπτης.

Last Updated on Wednesday, 30 January 2019 03:03