Θέλει ρίσκο Print E-mail
Written by valuebet
Sunday, 20 January 2019 04:17

Σημαντικό το ενδιαφέρον του κυριακάτικου πρόγραμματος ενώ ικανοποιεί και το πρόγραμμα της Δευτέρας. Τα φαβορί είναι πολλά σε όλα τα μέτωπα όμως οι τολμηρές επιλογές έχουν καλύτερες προοπτικές. Στην Πρέμιερ Λιγκ θα δώσουμε το προβάδισμα στο διπλό της Τότεναμ στη λονδρέζική σύγκρουση με την Φούλαμ ενώ στο Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Σίτι θα προτείνουμε την κόντρα στο ημίχρονο αλλά και το 2-3 γκολ αφού η ομάδα του Γκουαρδιόλα δεν ανοίγει εκτός έδρας και η Χάντερσφιλντ θα κλειστεί.

Στην Πριμέρα Ντιβιζιόν έχει αξία η κόντρα από την Λεγκανές μέσα στο Καμπ Νου τόσο στα χάντικαπ όσο και στα ίσα αλλά και στο ημίχρονο.

Λογικό το προβάδισμα της Μπέτις ενώ σε σωστή τιμή προσφέρεται ο άσσος της Βιγιαρεάλ με αντίπαλο την Μπιλμπάο που δεν είναι σε μεγάλη βαθμολογική πίεση. Δύσκολη η αναμέτρηση της Βαγιεκάνο με την Σοσιεδάδ , ένα μικρό προβάδισμα έχει ο άσσος και μετά πάει παντού. Εχει αρκετή ισοπαλία το Λεβάντε-Βαγιαδολίδ.

Στη Μπουντεσλίγκα προβλέπεται σκληρή μάχη στο Νυρεμβέργη-Χέρτα με προφανές το gg και το over και τους γηπεδούχους να μην έχουν πολλά περιθώρια στη μάχη της παραμονής. Γρίφος για δυνατούς λύτες το Σάλκε-Βολφσμπουργκ με το διπλό να προσφέρεται σε σωστή τιμή αφού η Σάλκε φέτος είναι εκτός κλίματος. Στη Σούπερ Λιγκ είναι λογικό φαβορί ο ΟΦΗ, έχει αρκετή ισοπαλία το Λάρισα-Άρης όπως και το Ξάνθη-Ατρόμητος.

Αξίζει η κόντρα από την Χέρενφεν
Στην Ολλανδία αξίζει η ασιατική κόντρα αλλά και στα ίσα στον ¨Αγιαξ αλλά και ένα μεγάλο στα επίπεδα του over 3.5 και over 4.5 ενώ έχει καλές πιθανότητες ο άσσος της Ντε Γκραάφτσαπ. Χαμηλό το διπλό της Αϊντχόφεν ενώ στο Βέλγιο ένα καλό αουτσάιντερ είναι η Σαρλερουά.

Στο Σαμπιονά η Μαρσέιγ πρέπει να κερδίσει αν θέλει να χτυπήσει με αξιώσεις μια θέση στα ψηλά ενώ στο ντέρμπι Σεντ Ετιέν-Λυών αξίζει το διπλό του 2.40 με μικρή κάλυψη στην ισοπαλία.

Για την έκπληξη η Κίεβο

Ασυναγώνιστη δείχνει η Γιουβέντους στο Καμπιονάτο όμως αν η Νάπολι κερδίσει την Λάτσιο με την οποία έχει ευνοϊκή παράδοση μπορεί να μειώσει τη διαφορά από τους πρωτοπόρους που δεν είναι και στα πάνω τους. Ο αγώνας γίνεται τη Δευτέρα και το διπλό της ομάδας της Βερόνα ξεπερνάει το 20.00 ενώ η διπλή Χ2 είναι στο 7.00; ενώ έχει προοπτικές και το καλοπληρωμένο gg. Να σημειωθεί ότι η Κίεβο έχει μόνο 1 ήττα στα 8 τελευταία, πήρε ισοπαλίες από Ιντερ, Νάπολι , Λάτσιο και στον πρώτο γύρο έχασε με 2-3 κρατώντας την ισοπαλία μέχρι τις καθυστερήσεις.

Λογικό το προβάδισμα της Μίλαν και σε καλή τιμή, ενώ στο Λαμία-Παναθηναϊκός οι πράσινοι δεν δείχνουν να ελπίζουν στο πρωτάθλημα , 1η 2 θέση, και αναμένεται να ρίξουν το βάρος στο κύπελλο, ενώ η Λαμία θέλει μόνο τη νίκη. Τέλος Στο Εϊμπάρ-Εσπανιόλ έχει αρκετή ισοπαλία με εναλλακτική το 2-3 γκολ.

Στα ταμεία και τα συστήματα ανέβηκαν οι προτάσεις για το πρόγραμμα του διημέρου ανάμεσα και μια πεντάδα με ακριβά σημεία ενώ επανέρχονται στα ταμεία και συστήματα προτάσεις από το Καμπιονάτο. Η επόμενη ενημέρωση θα γίνει γύρω στις 6 το απόγευμα της Τρίτης.

Last Updated on Sunday, 20 January 2019 05:11