Κέρδισε το "χαμένο" και έχασαν τα κερδισμένα Print E-mail
Written by valuebet
Saturday, 01 December 2018 02:21

Εκνευριστικό  το φινάλε του Νοεμβρίου στα συστήματα του valuebet αφού χάθηκαν δύο ακριβά σημεία με προβάδισμα 3 και 2 τερμάτων και πέρασε η Κάρντιφ που την ίδια ώρα έχανε από την Γουλβς και το γύρισε προς το τέλος του αγώνα. Η Ουτρέχτη έχανε με 3-0 και ισοφάρισε μέσα σε 15 λεπτά στα μισά της επανάληψης ενώ  η Λόκερεν μέχρι το 85΄κέρδιζε με 2-0 για να δεχτεί δύο τέρματα σε ένα τρίλεπτο. Η τετράδα πλήρωνε κοντά στο 285.00 όμως και τα απρόοπτα  είναι στους κανόνες του παιχνιδιού.

Το πρόγραμμα του Σαββάτου
Αρκετά ενδιαφέρον το πρόγραμμα του Σαββάτου με ορισμένα ισχυρά φαβορί αλλά και αρκετά σημεία με αξία. Σε ικανοποιητικές αποδόσεις προσφέρονται το διπλό της Μάντσεστερ Γιουν. , αγγίζει και το 2.00 ενώ αρκετά ελκυστικό είναι και το διπλό της Εσπανιόλ που ξεπερνάει το 3.25 με 2.30 στο DNB. Στα ταμεία και τα συστήματα ανέβηκαν οι προτάσεις για το απογευματινό πρόγραμμα. Η επόμενη ενημέρωση θα γίνει γύρω στις 7.30 το απόγευμα με το υπόλοιπο πρόγραμμα.

Καλησπέρα σας

Στη Β΄Γαλλίας θα προτείνουμε το καθιερωμένο σύστημα των ισοπαλιών στις αναμετρήσεις της Λοριάν, της Γκαζελέκ, της Σατορού και της Βαλενσιέν.

Θα δώσουμε προβάδισμα στο διπλό της Αάλμποργκ η οποία ικανοποιεί εκτός έδρας και θέλει να σπάσει το αρνητικό σερί της απέναντι στην Έσμπιεργκ που έχει ρίξει τους τόνους.

Εκτός κλίματος το 1.75 της Ουτρέχτης θα προτείνουμε την ασιατική κόντρα αλλά και τον ακριβό άσσο της Εξέλσιορ που τα πάει καλά στα εντός έδρας. Την έκπληξη θα την προτείνουμε και από την Λόκερεν αφού η Γάνδη είναι ασταθής.

Στο Σεντ Ετιέν-Ναντ θα προτείνουμε το 2-3 γκολ που το φέρουν πολύ συχνά οι φιλοξενούμενοι ενώ έχει αυξημένες πιθανότητες και η ισοπαλία. Σε πτώση φόρμας η Γουλβς και έχει αξία ο άσσος της Κάρντιφ με μικρή κάλυψη στην ισοπαλία.

Η Βαγιεκάνο έχει πολλά αμυντικά κενά όμως δυσκόλεψε και την Μπαρτσελόνα και Εϊμπάρ θα βρει αυτή τη φορά διαδρόμους. Το διπλό υποχωρεί στο 2.50 όμως περισσότερο ικανοποιεί το 1.70 του gg με κριτήριο τις πιθανότητες.

Last Updated on Saturday, 01 December 2018 03:46